Стипендія Еразмус+ для навчання у ЗВО Європи

Стипендія Еразмус+ для навчання у ЗВО Європи

У рамках Програми ЄС Еразмус+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» та на виконання угод про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та європейськими ЗВО-партнерами оголошується конкурсний відбір студентів на семестрове навчання за економічними та управлінськими спеціальностями.

Університет прикладних наук Вюрцбурґ-Швайнфурт (м. Вюрцбург, Німеччина)

Кількість грантових місць – 2 особи. Термін навчання – другий семестр 2019-2020 н.р. Мова навчання – англійська або німецька. Освітній ступінь «бакалавр».

• 3-й рік навчання в КНТЕУ або його відокремлених структурних підрозділах;
  • обов’язкова наявність міжнародного мовного сертифікату (IELTS, TOEFL, Cambridge, TestDaf) щонайменше на рівні В2.

Університет Центрального Ланкаширу (м. Престон, Великобританія)

Кількість грантових місць – 2 особи. Термін навчання – другий семестр 2019-2020 н.р. Мова навчання – англійська. Освітній ступінь «бакалавр».

• 4-й рік навчання в КНТЕУ або його відокремлених структурних підрозділах;
  • обов’язкова наявність міжнародного мовного сертифікату (IELTS) щонайменше на рівні В2.

Варненський економічний університет (м. Варна, Болгарія)

Кількість грантових місць – 1 особа. Термін навчання – другий семестр 2019-2020 н.р. Мова навчання – англійська. Освітній ступінь «бакалавр».

• 4-й рік навчання в КНТЕУ або його відокремлених структурних підрозділах;
  • обов’язкова наявність міжнародного мовного сертифікату (IELTS, TOEFL, Cambridge) щонайменше на рівні В2.

Претенденти на стипендію повинні подати до 04 жовтня 2019 р. (з 10.00 до 14.00 години) до Центру європейської освіти (навчальний корпус «Д», кім. 229) такі документи українською та англійською мовами:

• CV  (формат Europass);
  • мотиваційний лист (формат Europass);
  • витяг із залікової книжки;
  • характеристика від факультету;
  • копія міжнародного мовного сертифікату;
  • копія закордонного паспорту.

остання редакція 20.09.2019