Доцент КНТЕУ Л.В. Жураховська на Міжнародній конференції зі стандартів GIPS у Скоттсдейлі, Аризона

10-12 вересня 2019 року в м. Скоттсдейлі (Аризона, США) відбулися ХХІІІ Щорічна міжнародна конференція та семінар зі стандартів GIPS (Глобальних стандартів результативності інвестування).

Конференцію було присвячено новій версії стандартів – GIPS 2020 та вимогам, що висуваються перед компаніями з управління активами, власниками активів та верифікаторами.

У конференції брали участь 470 професіоналів – аналітиків, керуючих активами з Північної і Південної Америки, країн ЕМЕА та APAC.

Офіційним представником України була доцент кафедри банківської справи КНТЕУ Людмила Жураховська.

Міжнародні вимоги стандартів GIPS додано кафедрою банківської справи КНТЕУ до програм дисциплін: «Портфельне інвестування», «Управління активами інституційних інвесторів», «Операції з цінними паперами», «Securities Transactions», «Institutional Investor Asset Management», «Portfolio Investments» та ін.

остання редакція 18.09.2019
Vega