Гермес - покровитель студентів КНТЕУ

Бог-покровитель торгівлі, прибутку та збагачення, розумності, спритності і красномовства, древньогрецький Гермес (грец.) чи Меркурій (рим.), як його називали у прадавньому Римі, нині зустрічає відвідувачів Київського національного торговельно-економічного університету.

Статую знаного бога торгівлі, чиє зображення є частиною офіційного герба КНТЕУ, встановлено на другому поверсі корпусу «А». У руках Меркурія жезл Кадуцей – символ таємного знання та миролюбства. Інші атрибути, як-от крилаті сандалі та шлем, дають йому кмітливість, стрімкість і швидкість.

Скульптура з надсучасного матеріалу з’явилася в КНТЕУ завдяки творчій кропіткій праці художника-митця Потьомкiна Володимира Вiкторовича. Руки майстра творили кожну деталь, кожний рух і вираз Гермеса. Щиро дякуємо та чекаємо нових творінь!

Вважається, що саме Меркурій, він же Гермес, найбільше з усіх античних богів протегує людям і приносить удачу. А значить, має шанс стати ще одним символом КНТЕУ, який сприятиме легкості набуття знань та складання сесії.

Робіть селфі – отримуйте дозу везіння!

остання редакція 23.09.2019