Чемпіонат України з бігу на 10 км «Run the World. Львівська десятка»

15 вересня 2019 року в місті Львові відбувся Чемпіонат України з бігу на 10 км серед дорослих, молоді та юніорів «Run the World. Львівська десятка».

У змаганнях брали участь понад 1400 спортсменів з усіх куточків України і не тільки, а також студентки збірної команди КНТЕУ з легкої атлетики, які дуже достойно змагалися та вибороли переможні місця.

Шкурко Вікторія (ФФБС  І - 4 м) – 1 місце з бігу на 10 км серед молоді з часом 35хв.09 сек.;

Ястреб Ярослава ( ФФБС  І – 3 м) – 2 місце з бігу на 10 км серед молоді з часом 36хв.06 сек.;

Мальцева Богдана (ФОАІС ІІІ – 7 гр.) – 5 місце з бігу на 10 км серед юніорок з часом 40хв.46 сек.

Вітаємо спортсменок з особистими рекордами, відмінним виступом на змаганнях та  2-м  загальнокомандним місцем серед збірних областей і м. Києва в Чемпіонаті України, а також їх тренерів – викладачів кафедри фізичної культури Приходька Віталія Миколайовича та Ковальову Анастасію Олександрівну.

Бажаємо натхнення та подальших перемог!

15.09.2019
остання редакція 20.09.2019