Найсильніші навчаються в КНТЕУ: чемпіонство на Відкритому кубку України з перетягування канату

Збірні Київського національного торговельно-економічного університету знову кращі на Відкритому кубку України з перетягування канату та Кубку України з перетягування канату серед студентів, що відбулися 21 вересня 2019 року на Контрактовій площі столиці.

Цього разу КНТЕУ представили дві чоловічі та одна жіноча збірні команди. Усього участь у змаганнях взяли 10 чоловічих та 5 жіночих команд. Проте наші атлети посіли перші місця в обох чемпіонатах:

Перший склад чоловічої збірної посів І місце на обох кубках та став 4-разовим чемпіоном України!

Жіноча збірна "Атлантів" теж чемпіони І місце на відкритому Кубку України та ювілейне 5-те золото!

Друга чоловіча збірна КНТЕУ попри те, що була менша за загальною вагою від команд конкурентів на 60 кілограмів, посіла ІІІ місце на Відкритому кубку України та ІІ – серед студентів.

Вітаємо наших багаторазових чемпіонів!

Дякуємо нашим командам та їх натхненникам-капітанам: Діані Лавринчук, Михайлу Пугачу та Артему Цибровському! Зичимо наснаги та перемог на світовій спортивній арені!

Команди створено два роки тому, а чемпіонами України "Атланти" стають щоразу, як беруть участь, тож все ще попереду!

Приходьте на відкрите тренування до спортивної зали корпусу «Л» кожного вівторка та четверга о 18:00 (просимо повідомити заздалегідь у директ сторінки "Атлантів" у Instagram @a.t.l.a.n.t.s_k.n.u.t.e_).

остання редакція 23.09.2019
Vega