Лекція керівника проєктів компанії «Figaro-Catering» Кузьменка Ігоря Олексійовича

З ініціативи кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ для студентів ФТМ 24 вересня 2019 року було проведено лекцію із дисципліни «Стандартизація, метрологія та управління якістю» із залученням представника компанії «Figaro-Catering» - керівника проєктів, канд. техн. наук, випускника нашого університету Кузьменка Ігоря Олексійовича на тему «Роль стандартів у забезпеченні високої якості обслуговування».

Лектор цікаво та динамічно розповів про особливості діяльності організації, практичний досвід роботи в Україні та закордоном лідера у даній сфері обслуговування – компанії «Figaro-Catering», роль стандартів у забезпеченні належного рівня обслуговування та проведення урочистих заходів, практичних прикладів важливості їх застосування. Свідченням зацікавленості студентів стала велика кількість запитань, на які лектор давав ґрунтовні відповіді. Презентований матеріал викликав жвавий інтерес, позитивні враження у присутніх.

Щиро вдячні лектору за можливість отримання корисної та цікавої інформації!

остання редакція 30.09.2019
Vega