Зустріч із майбутньою професією: студенти ФФБС відвідали страхову компанію «Українська страхова група»

Студенти ФФБС 3 курсу 5 групи освітнього ступеня «бакалавр» 24 вересня відвідали страхову компанію "Українська страхова група", яка входить до родини всесвітньовідомої Vienna Insurance Group (страхової групи №1 в Австрії) та першої 10-ки страховиків України за основними фінансовими показниками.

Дмитро Гаманков, к.е.н., начальник управління андерайтингу і методології транспортних ризиків, розповів про високоякісні страхові послуги, особливості діяльності працівників певних підрозділів, провів цікаву екскурсію по відділах компанії. Відповідаючи на запитання студентів, він також наголосив на значущості ґрунтовних теоретичних знань зі страхування, знання англійської мови як мови страхового бізнесу та необхідності творчо підходити до навчання та будь-якої справи.

Студенти із зацікавленням відвідали страхову компанію, оскільки їх майбутній фах буде пов'язаний зі страховим бізнесом.

остання редакція 27.09.2019