Фестиваль «Декада туризму – 2019» з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні

На Площі знань КНТЕУ 25 вересня 2019 року відбулась подія, яку студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу чекали з нетерпінням – студентський фестиваль «Декада туризму – 2019» з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

З метою популяризації внутрішнього та в’їзного туризму цього року студентам І курсу випала нагода самостійно обрати одну із областей України та представити її туристичний та промисловий потенціал, розповісти про національні культурні традиції, регіональні страви, які асоціюється з цією областю. Студенти доклали багато зусиль та з креативністю підійшли до представлення обраної області. Усіх відвідувачів даного заходу частували різноманітними стравами, які є гастрономічними символами областей, а саме: полтавськими галушками, херсонськими кавунами, кручениками та іншими смаколиками, які студенти самостійно приготували.

Кожна група була відзначена в окремих номінаціях, а саме:

«Культурна спадщина області»
І місце -18 група, 3 група
ІІ місце -7 група
ІІІ місце -17 група

«Національна автентичність»
І місце - 1 група, 22 група
ІІ місце - 9 група
ІІІ місце - 11 група

«Гастрономічне надбання»
І місце -1 група
ІІ місце - 19 група, 15 група
ІІІ місце – 13 група

«Історична цінність області»
1 місце – 5 група
2 місце – 4 група
3 місце – 16 група

«Кращий промисловий потенціал області»
1 місце – 20 група та 10 група
2 місце – 12 місце

«Креативна презентація»
І місце – 21 група та 14 група
ІІ місце – 8 група

Дякуємо всім учасникам та відвідувачам, що долучились до відзначення свята та чекатимемо на наступних заходах.

остання редакція 26.09.2019