logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Декада туризму: бізнес-гра від голови Ради Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України Тимошенко Т. О.

Загальна інформація

У рамках студентського фестивалю «Декада туризму – 2019» 24 вересня 2019 року студенти факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу взяли участь у бізнес-грі «Нове обличчя міжнародного туризму: подорож у майбутнє», модератором якої виступила Тимошенко Тетяна ОлександрівнаГолова Ради Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України та член Платформи громадянського суспільства «Україна – ЄС».

Бізнес-гра представляла собою стратегічну сесію, результатом якої стало визначення сучасних трендів розвитку туризму, механізмів управління галуззю та огляду сучасних (зокрема цифрових) інструментів промоції туристичних продуктів країни. Студенти КНТЕУ разом зі спікером склали матрицю SWOT стратегічного розвитку туризму, яка продемонструвала слабкі та сильні сторони розвитку туристичної індустрії в Україні, а також визначили загрози та можливості для майбутнього розвитку галузі.

Наприкінці зустрічі пані Тетяна запропонувала студентам можливість співпраці в новому проєкті «Туристичні кластери 300+», що містить комплексну програму сталого розвитку туризму в регіонах України на основі індивідуального підходу в рамках реалізації Угоди про асоціацію між ЄС та Україною.

У роботі брали участь також завідувач  кафедри туризму та рекреації, д.е.н., проф. Ткаченко Т.І., доцент кафедри туризму та рекреації, к. н. держ. упр. Кравцов С.С.

24.09.2019
43220
316
остання редакція 30.09.2019
Vega