ХІІІ загальноуніверситетський збір вторинної сировини

Київський національний торговельно-економічний університет дотримується екологічно-відповідальної політики та пропагує серед студентства та працівників університету екологічну свідомість.

Уже традиційно в стінах КНТЕУ 26 вересня 2019 року було проведено тринадцятий загальноуніверситетський збір вторинної паперової сировини (макулатури).

Організаторами заходу стала Рада студентського самоврядування КНТЕУ та Екоклуб КНТЕУ.

Не зважаючи на важкі погодні умови, дощ та вітер, протягом акції було зібрано 1615 кг використаної паперової сировини.

Результати ХІІІ загальноуніверситетського збору макулатури такі:

факультети:

• І місце – ФТМ – 669,1 кг
  • ІІ місце – ФФБС – 325,3 кг
  • ІІІ місце – ФОАІС – 229,4 кг
  • ІV місце – ФМТП – 208,4 кг
  • V місце – ФЕМП – 77,5  кг
  • VІ місце – ФРГТБ – 51,6 кг

Окрім факультетів, до акції долучилися також структурні підрозділи нашого університету, а саме:

• відділ організаційно-виховної роботи та інформаційного забезпечення – 31 кг
  • головний центр інформаційних технологій – 22,1 кг.

Висловлюємо щиру подяку організаторам, учасникам та всім небайдужим, які допомагали та приєдналися до проведення заходу!

Будьте свідомими! Бережіть планету і себе!

остання редакція 28.09.2019
Vega