logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Спільний проєкт КНТЕУ з Кембриджем та Афінським університетом економіки та бізнесу

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ) в період з 25 по 28 вересня 2019 року відвідав гостьовий професор Кембриджського університету, радник ЄС в Брюселі Еммануель Дж. Янакудакіс у рамках спільного міжнародного проєкту між КНТЕУ, колегами Афінського університету економіки та бізнесу та Кембриджського університету, який імплементується з 2018 року. Дане дослідження щодо оцінювання викладачів і студентів університету Brain Personality, що з 1993 року охоплює вже 25 європейських країн і використовує психометричний підхід та логічний інструментарій для оцінювання особистісних характеристик реципієнта, дозволяє з високим рівнем об’єктивності і точності визначити психометричні риси людського фактора, зокрема якісні характеристики особистості, здібності і схильність до виконання певної роботи.

Протягом тижневого перебування проф. Е. Янакудакіса було проведено ряд робочих зустрічей з ректором університету А. А. Мазаракі за участю проректора В. М. Сая, завідувачів кафедр менеджменту С. І. Бая, психології М. С. Корольчука, кібернетики та системного аналізу А. А. Роскладки, представників науково-педагогічного складу університету, студентів. Зустрічі стали платформою для обговорення результатів реалізації проєкту та окреслення перспектив подальшої співпраці.

Під час них проф. Янакудакіс наголосив на тому, що проведене дослідження охопило понад 3000 студентів КНТЕУ і є найбільшим серед усіх університетів Європи, а КНТЕУ є одним із найперспективніших стратегічних партнерів у цьому дослідженні. Усіма учасниками зустрічей було досягнуто домовленостей щодо подальшого розвитку проєкту та публікації спільних статей за результатами наукового дослідження у виданнях Європейського Союзу.

28.09.2019
42265
758
остання редакція 04.10.2019
42265