Лекція Т. І. Опанасюк: «Судове адміністрування в Україні та за її межами»

На запрошення кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права КНТЕУ 26 вересня 2019 року відбулася відкрита лекція Опанасюк Тетяни Іванівни, заступника начальника управління – начальника відділу правової експертизи Юридичного управління Державної судової адміністрації «Судове адміністрування в Україні та за її межами».

Зустріч відбулася у форматі діалогу, під час якого студенти дізналися цікаві  факти з проблемних питань судового адміністрування, про правовий статус судового адміністратора, функції судового адміністратора, про співпрацю судового адміністратора та суддів.

Пані Тетяна наголосила, що судове адміністрування отримує все ширше визнання як система практичних знань, в основі якої – серйозне теоретичне підґрунтя.

остання редакція 01.10.2019
Vega