logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Зустріч студентів із керівниками проєкту ЄС та Міжнародної організації праці ООН

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті 26 вересня 2019 року відбулася зустріч студентів із керівниками проєкту Європейського Союзу та Міжнародної організації праці ООН «Enhancing the labour administration capacity to improve working conditions and tackle undeclared work» («Удосконалення системи регулювання трудової зайнятості з метою покращення умов праці та подолання незадекларованого працевлаштування»).

Зі студентами цікаво, дуже корисно та емоційно спілкувалися Антоніу Сантуш, головний менеджер вказаного Проєкту ЄС-МОП, та Софія Литвин, національний координатор Проєкту в Україні.

Дискусія йшла про протидію порушенням у сфері незадекларованого працевлаштування та про детінізацію ринку праці в Україні.

На зустрічі були присутні понад 120 студентів КНТЕУ спеціальностей "маркетинг" та "менеджмент" (спеціалізація "менеджмент персоналу"), а також студенти-бакалаври інших київських університетів.

Студенти КНТЕУ продемонстрували чудове володіння професійною англійською мовою та активно брали участь у дискусії.

Зустріч була організована за ініціативою кафедри маркетингу КНТЕУ, а її модератором виступив завідувач кафедри маркетингу професор Є.В. Ромат.

26.09.2019
43220
324
остання редакція 01.10.2019
Vega