logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Секрети пошуку роботи та лайфхаки кадрового порталу HeadHunter Україна

Загальна інформація

Зміни та конкурентна боротьба на ринку вимагають постійного корегування правил гри, які потрібно знати кожному працівнику та яких потрібно дотримуватись, якщо ми хочемо досягнути успіху в житті. Успішна людина повинна добре знати свої сильні та слабкі сторони, найбільш значимі конкурентні переваги в процесі пошуку та вибору роботи своєї мрії.

Про це і не тільки 24 вересня 2019 року студенти освітніх програм «Торговельний менеджмент» та «Менеджмент персоналу» дізналися на відкритій лекції з дисципліни «Управління персоналом» та презентації «Сучасні виклики ринку праці», які на запрошення кафедри менеджменту провела керівник експертно-аналітичного центру міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна Юлія Дрожжина.

Під час лекції спікер розповіла студентам про особливості пошуку та відбору працівників на посади різних рівнів, сучасні вимоги до цих професій, про ті зміни та виклики, що чекають на них у динамічних умовах ринку й особливості підготовки до них вже сьогодні.

Студенти отримали на лекції-презентації актуальну та цікаву інформацію про ті професії, які найбільше користуються попитом на ринку праці та найбільше цінуються працедавцями, про навички, що їм насамперед необхідно розвивати, особливі вимоги до складання резюме для порталу з пошуку роботи. Підсумком зустрічі було бажання слухачів співпрацювати з ТОВ «Хедхантер» й далі, аби знайти роботу своєї мрії.

Щиро дякуємо Юлії Дрожжиній за цікаву презентацію, майстер-клас, набуття досвіду, створення невимушеної атмосфери під час спілкування, мотивацію до активного пошуку себе в майбутній професії та запрошуємо на нові зустрічі надалі!

24.09.2019
42265
287
остання редакція 01.10.2019
Vega