logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

КНТЕУ відвідала делегація Словацької республіки

Загальна інформація

У рамках дії Угоди про співпрацю між Київським національним торговельно-економічним університетом та Вищою школою економіки та менеджменту (м. Братислава) щодо подвійного дипломування 26 вересня 2019 року КНТЕУ відвідала делегація Словацької республіки у складі: Любош Цибак – завідувач відділу управління інформатики Вищої школи економіки та менеджменту (м. Братислава), Маріо Леловскі – перший віцепрезидент Словацької асоціації інформаційних технологій та перший віцепрезидент Національної спілки роботодавців Словаччини. Разом зі словацькими колегами університет відвідала Галина Лакуста – виконавчий директор ІТ-асоціації України, координатор спільних україно-словацьких магістерських програм.

Спільна україно-словацька магістерська програми "Міжнародна бізнес-аналітика" була відкрита з ініціативи кафедри кібернетики та системного аналізу в жовтні минулого року під час попереднього візиту словацьких колег до КНТЕУ та отримала акредитацію в Міністерстві освіти Словаччини. За цією програмою двоє студентів КНТЕУ Ольга Василега та Владислав Селіверстов освітньої програми «Цифрова економіка» вже паралельно навчаються на 2 курсі магістратури в Братиславі.

Відбулася зустріч словацької делегації зі студентами бакалаврату та магістратури факультету обліку, аудиту та інформаційних систем, під час якої гості університету виступили з презентацією програми.

Гості ознайомили з основними кроками реалізації спільної магістерської програми та відповіли на численні запитання зацікавлених студентів і висловили впевненість у подальшій взаємовигідній співпраці між Київським національним торговельно-економічним університетом і Вищою школою економіки та менеджменту (м. Братислава).

26.09.2019
42265
1030
остання редакція 02.10.2019
42265