Круглий стіл «Інформаційне суспільство як новий етап розвитку економіки України»

29 жовтня 2019 року о 14:00 в зоні коворкінгу KNUTE HUB з ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) відбудеться круглий стіл «Інформаційне суспільство як новий етап розвитку економіки України».

Основними питаннями для обговорення є:

1. Розвиток інформаційної економіки України.
  2. Таргетинговий та інтерактивний маркетинг товарів і послуг в економіці.
  3. Проблеми кібербезпеки для економіки України.
  4. Податки як інструмент розвитку економічного регулювання та інформаційного суспільства.

Запрошуються всі охочі!

остання редакція 03.10.2019