Круглий стіл «Економічні, юридичні та технологічні аспекти розвитку інформаційного суспільства»

15 листопада 2019 року о 08:30 у зоні коворкінгу KNUTE HUB з ініціативи Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) відбудеться круглий стіл «Економічні, юридичні та технологічні аспекти розвитку інформаційного суспільства».

Основними питаннями для обговорення є:

1. Підвищення ефективності виробництва через впровадження інформаційних технологій.
  2. Формування системи цифрового права в Україні.
  3. Правовий захист доступу до інформації про екологію.
  4. Ідентифікація напрямків впливу технологічного розвитку на соціум.

Під час засідання круглого столу відбудеться презентація 9-го випуску журналу Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених "Vivat Academia", підготовленого з нагоди відзначення Дня студента в Україні. У журналі представлені дослідження молодих вчених університету за тематичними напрямками: розвиток інформаційного суспільства в Україні та світі; інформаційне суспільство як новий етап розвитку економіки; правові засади формування інформаційного суспільства; інструменти інформаційних технологій у суспільстві. Підготовлені матеріали досліджень стали результатом обговорення проблемних питань розвитку інформаційного суспільства під час круглих столів, організованих Науковим товариством КНТЕУ в поточному навчальному році. З електронною версією журналу можна буде ознайомитися на офіційному сайті Наукового товариства КНТЕУ в рубриці «Онлайн журнал» 15 листопада 2019 р.

Запрошуються всі охочі!

остання редакція 12.11.2019