logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Календар подій

Оголошеннявсі

Майстер-клас «Навички майбутнього» HR-фахівця Юлії Дорожжиної

Загальна інформація

У рамках заходів до ярмарку вакансій 10 жовтня 2019 року о 10:05 в ауд. А-507 відбудеться майстер-клас «Навички майбутнього» HR-фахівця Юлії Дорожжиної.

Пані Юлія розповість про те, які вміння затребувані роботодавцями, і які будуть потрібні незабаром.

Вирішення комплексних завдань, критичне мислення, креативність, управлінські таланти, комунікаційні навички, емоційний інтелект, здатність ухвалювати рішення, клієнтоорієнтованість, навички ведення переговорів та когнітивна гнучкість – зарубіжні експерти говорять про те, що це найактуальніші навички 2020 року. Але чи справедливо це для українського ринку? І що важливіше: hard чи soft skills? Як взагалі описати свої вміння в резюме та знайти роботу?  Відповіді на ці запитання всі охочі зможуть отримати від спікера майстер-класу керівниці експертно-аналітичного центру міжнародного порталу hh.ua | grc.

Запрошуються студенти, аспіранти, викладачі.

Юлія Дорожжина – експерт з комунікацій із 10-річним досвідом роботи. Має значний досвід побудови та реалізації PR-кампаній та продуктових стратегій. Раніше працювала в різних сферах бізнесу: FMCG, IT та телеком, HoReCa, очолюючи підрозділи з PR та внутрішніх комунікацій.

Нині пані Юлію часто запрошують як експерта ТВ- та радіопрограми, цитують інформаційні та профільні видання.

04.10.2019
43220
327
остання редакція 07.10.2019
42265