logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Про становлення транспортно-експедиторської діяльності в Україні розповів гендиректор АМЕУ Ю. Н. Приходько

Загальна інформація

На прохання студентів факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ доцентом кафедри торговельного підприємництва та логістики Людмилою Харсун був запрошений генеральний директор АМЕУ (Асоціація міжнародних експедиторів України) Юрій Никонорович Приходько. 3 жовтня 2019 року гість провів відкриту лекцію в рамках дисциплін «Логістика» та «Транспортно-експедиторська діяльність».

Слухачі мали чудову нагоду поринути в історію становлення і розвитку транспортно-експедиторської діяльності в Україні, співпраці українських експедиторських асоціацій із Федерацією міжнародних експедиторських асоціацій FIATA. 

Юрій Никонорович обговорив зі студентами сучасний стан вітчизняного ринку транспортно-експедиторських послуг, напрями діяльності АМЕУ. Зокрема відмітив, що членами Асоціації на сьогодні є близько 10% транспортно-експедиторських компаній, однак саме вони обслуговують понад 70% перевезень вантажів. 

У форматі дискусії зі студентами пан Юрій також обговорив питання і шляхи забезпечення якості транспортно-експедиторських послуг в Україні.

Надзвичайно важливо та приємно, що студенти, зокрема майбутні маркетологи, усвідомили свій потенціал та можливості його використання в напрямі популяризації діяльності навіть непрофільних для них асоціацій.

Поважний гість КНТЕУ висловив свої приємні враження від університету, зокрема, відвідавши під час екскурсії Smart Library та Smart Mall, та побажав успіхів у втіленні найамбітніших ініціатив щодо підготовки фахівців логістичного спрямування.

03.10.2019
42265
416
остання редакція 04.10.2019
Vega