Заходи до Дня захисника України

Вже третій рік поспіль у нашому університеті відзначається День захисника України – день мужності та героїзму,  пам'яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; день вшанування козацької мужності та звитяги; день вдячності захисникам своєї землі. Це день усіх героїв сьогодення, які хоробро боронять кордони України.

11 жовтня 2019 року об 11:30 у Гранд-холі КНТЕУ будуть проведені заходи з нагоди Дня захисника України.

Відбудеться тематичний квест, у якому команди від кожного факультету матимуть змогу показати хто з них найкмітливіші, найспритніші та найспортивніші.

А також до нас завітають представники міжнародної організації «Червоний хрест» , які проведуть майстер-клас з надання першої медичної допомоги.

Запрошуємо всіх охочих !

06.10.2019