logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Тренінговий курс: «Школа тренерів/ок з проведення ґендерно-правової експертизи»

Загальна інформація

Протягом червня-жовтня 2019 року доктор наук з державного управління, професор кафедри публічного управління та адміністрування Орлова Наталія Сергіївна взяла участь у тренінговому курсі «Школа тренерів/ок з проведення ґендерно-правової експертизи» та отримала сертифікат тренера. Захід організовано Національним агентством України з питань державної служби спільно зі Службою віцепрем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки ООН Жінки «Ґендерна рівність у центрі реформ, миру та безпеки» в Україні (за фінансової підтримки Уряду Швеції), з метою підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування з питань проведення ґендерно-правової експертизи законодавства.

У заході брали участь представники закладів вищої освіти та центри перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органи місцевого самоврядування.

Під час проходження модулів навчання учасники отримали знання щодо руху жінок в Україні та світі, ґендерної дискримінації, ґендерно зумовленого насильства, ґендерного аналізу, ґендерно-правової експертизи, міжнародного та національного законодавства з ґендерних питань. Крім того, учасники удосконалили свої практичні навички проведення ґендерного аналізу та комунікаційних методик тренерської роботи.

Отримана на тренінговому курсі інформація дозволить додатково акцентувати увагу науково-дослідницької діяльності кафедри публічного управління та адміністрування на сучасних тенденціях розвитку ґендерних досліджень у системі державної служби.

05.10.2019
43220
951
остання редакція 08.10.2019
Vega