Асоціація адвокатів України визнала доцента КНТЕУ Олену Можайкіну «Кращим юристом-науковцем» 2019 року

Багато років поспіль Асоціація адвокатів України проводить Всеукраїнський незалежний конкурс «Адвокат року», який має на меті оцінити успіхи та практику адвокатів, проаналізувати здобутки за останній рік та за допомогою відкритого публічного онлайн-голосування виокремити кращих представників професії.

Цього року в номінації «Кращий юрист-науковець» переможцем стала кандидат психологічних наук, доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Київського національного торговельно-економічного університету Олена Можайкіна.

Колектив КНТЕУ вітає Олену Станіславівну з визнанням, яке підтверджує її кропітку та плідну наукову працю у сфері медіації та альтернативного вирішення правових спорів.

Бажаємо натхнення для нових звершень!

1959
остання редакція 08.10.2019