logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Ознайомча інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» для першокурсників

Загальна інформація

У стінах читальної зали бібліотечного корпусу 2 жовтня 2019 року відбулось «бойове хрещення» першокурсників - новачків інтелектуального дійства КНТЕУ.

Студенти всіх факультетів повністю занурились у дружню атмосферу наукової сім’ї університету. Завдяки командній роботі знаходились відповіді навіть на дуже каверзні запитання. Ось він – взірець логічного мислення та віри у власні можливості!

Представники факультетів, 15 команд-дебютантів (88 осіб), не побоялися складнощів, які на них очікували. Вони переконливо поглянули в очі виклику і дали на нього категоричну відповідь. Цим самим і ознаменували феєричний початок студентської пори, що обіцяє здобуток великої кількості перемог, зокрема і над своїми страхами, також досягнень і, звісно, творчо-інтелектуального самопізнання.

Усі – молодці! Але навіть у дебютному інтелектуальному заході все ж деяким унікальним студентам вдалось виділитись. Це – призери гри!

  • ІІІ місце –  головна команда новачків з ФМТП;
  • ІІ місцекоманда-збірна  в складі студентів ФФБС та ФРГТБ;
  • І місце – команда з ФРГТБ під назвою «Бджілки», які приємно здивували організаційний комітет точними відповідями на складні запитання.

Віримо, що це лише початок ваших звитяг. Далі – більше! Далі - повноцінні інтелектуальні турніри і не тільки в межах Альма-матер.

Тому, якщо вас цікавлять не тільки пафосні аплодисменти та купа компліментів, а й серйозні перемоги та повноцінні трофеї – слідкуйте за нашими анонсами і будьте невід’ємною частиною інтелектуального руху в КНТЕУ.
У вас абсолютно все вийде!

02.10.2019
42265
682
остання редакція 08.10.2019
Vega