Біобанки в еру GLOBAL HEALTH: виклики праву

На запрошення кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права та за сприянням РСС ФМТП 3 жовтня 2019 року у стінах університету відбулася відкрита лекція автора низки наукових публікацій з цивільно-правового регулювання біобанків, аспірантки Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності НАПрН України Ольги Омельченко.

Наука і новітні технології невпинно примножують можливості людства, дозволяючи вирішувати нагальні проблеми, зокрема і у сфері охорони здоров’я. Біобанки є важливими складовими медичної інфраструктури в усьому світі. За їхньою допомогою сьогодні медицина значно швидше і ефективніше бореться з найрізноманітнішими захворюваннями.

Формування належної нормативно-правової бази щодо регулювання діяльності біобанків потребує кореляції з нормами етики, що природньо властиві сфері охорони здоров'я.

Тепер наші студенти знають набагато більше про інновації в медицині та про правове регулювання подібних питань.

Хочемо подякувати Ользі Омельченко за таку інформативну та цікаву лекцію.

остання редакція 09.10.2019
Vega