Відкрита лекція «SMARTспоживач» як інструмент детінізації

10 жовтня 2019 року о 10:00 в Б-209 відбудеться відкрита лекція директора Інституту соціальних економічних трансформацій Іллі Несходовського на тему «Фіскальний чек – крок до цивілізації (зниження цін, зменшення податкового навантаження) або загроза для малого бізнесу» та презентація нової інформаційної платформи «SMARTспоживач» як інструмент детінізації.

Присутні матимуть змогу отримати відповіді на такі запитання:

• Чи правда, що чек буде можливо отримувати на e-mail чи мессенджер?
  • Що таке КЕШБЕК, ДЕТІНІЗАЦІЯ, ФІСКАЛІЗАЦІЯ?
  • Невже малі підприємства можна буде занести до Червоної книги, як напівзниклий вид?

Зустріч відбудеться з ініціативи викладачів та студентів факультету торгівлі та маркетингу за підтримки Української ради бізнесу.

Запрошуються всі охочі!

остання редакція 09.10.2019