Майстер-клас від засновника мережі "DualSIM" В. Поліщука: «Організація власного бізнесу у сфері комунікацій України та країн ЄС»

Приватний підприємець, засновник мережі "DualSIM" Поліщук Володимир Миколайович провів майстер-клас «Організація власного бізнесу у сфері комунікацій України та країн ЄС».

Бізнесмен поділився власним досвідом створення і ведення малого бізнесу в країнах ЄС та його відмінностями з вітчизняним підприємництвом. Пояснив специфіку діяльності підприємців, розкрив професійні секрети підприємницької діяльності і її відмінності з роботою за наймом, розкрив тонкощі поєднання цих видів діяльності в країнах Євроспільноти. Окреслив потенційні небезпеки ведення бізнесу, особливості бізнес-партнерства.

Майстер-клас відбувся напередодні Дня працівника освіти - 4 жовтня з ініціативи кафедри інженерно-технічних дисциплін Київського національного торговельно-економічного університету. Зустріч відбулась в режимі діалогу і викликала низку запитань і жвавий інтерес у студентства.

остання редакція 11.10.2019