logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Набір до Big Data School від Київстар!

Загальна інформація

До 29 жовтня 2019 року включно триває прийом заявок на безкоштовне навчання у кращих фахівців України у сфері оперування великими базами даних в Big Data School 4.0 від Київстар.

Лише 30 кандидатів зможуть приєднатися до навчання, а конкурс на одне місце, за які борються студенти провідних вишів з усієї України, перевищує 60 осіб.

Ментори школи покажуть її студентам успішні приклади використання Big Data, навчать студентів роботі з інструментами обробки та агрегації великих даних та відпрацюють практичні навички машинного навчання на основі реальних бізнес-кейсів. Курсові проекти слухачі будуть готувати та захищати під кураторством топ-менеджерів компанії-організатора школи - Київстар.

Щоб стати студентом школи, необхідно пройти реєстрацію за цим посиланням і надіслати мотиваційний лист. На його основі організатори відберуть кандидатів для проходження наступного етапу – тестового завдання. Після успішного проходження етапів попереднього відбору, претендентів на місця у Big Data School запросять на особисту співбесіду із організаторами.

Три роки існування Big Data School – це понад 4600 заявок, 80 студентів, які успішно пройшли курс навчання та отримали сертифікати, 12 найкращих випускників долучилися до команди Big Data Київстар.

Перейти до презентації...

11.10.2019
43220
1089
остання редакція 21.10.2019
42265