logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS+: візит представників Університету Центрального Ланкаширу

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті в рамках проєкту ERASMUS+ за напрямом КА1 «Навчальна (академічна) мобільність» та з метою участі в ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Глобальні імперативи розвитку бізнесу та права» протягом 10-11 жовтня 2019 року перебували представники Університету Центрального Ланкаширу (UCLan), м. Престон, Великобританія: Даніел Волер та Дзяі Ванг.

Під час візиту Д. Волер та Д. Ванг мали зустріч із проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В. М. та директором Центру європейської освіти Дупляк Т. П., на якій обговорювалися напрями подальшої співпраці та організаційні аспекти реалізації спільного проєкту ERASMUS+. Також представники Університету Центрального Ланкаширу мали змістовну бесіду із завідувачем кафедри іноземної філології та перекладу Латигіною А. Г.

Д. Волер провів лекцію на тему «Брексіт: Великобританія та ЄС» для студентів бакалаврських програм англійською мовою викладання, а Д. Ванг на тему «Міжкультурні комунікації» для студентів магістерських програм англійською мовою викладання.

11.10.2019
43220
2545
остання редакція 14.10.2019
Vega