День захисника України в КНТЕУ

У Київському національному торговельно-економічному університеті 11 жовтня 2019 року відзначили День захисника України.

На початку заходу всіх присутніх привітала перший проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Володимирівна Притульська і побажала всім миру, злагоди, а також мужності та здоров’я нашим захисникам.

Під час заходу кожен співробітник та студент мав нагоду побачити майстер-клас першої медичної допомоги від представника Товариства Червоного Хреста України – Ромаюка Олександра, а також самостійно застосувати отриману інформацію на спеціальному манекені.

Усі охочі брали участь у квесті, де відповідали на запитання вікторини, віджимались, розгадували умовні позначки на карті, виконували українські козацькі пісні. За кожне виконане завдання команди отримували зірки, які потім кріпили на спеціальні погони та визначали переможця.

У підсумку призові місця у квесті, залежно від отриманого звання, розподілились таким чином:

• І місце – ФОАІС,
  • ІІ місце – ФФБС, ФРГТБ, ФМТП,
  • ІІІ місце – ФТМ.

Вітаємо переможців та бажаємо нашим захисникам міцного здоров'я, мужності та сили у подвигах і вчинках кожного дня!

Зі святом вас, Захисники України!

остання редакція 16.10.2019
Vega