Лекція dr. Tomasz Bojar-Fijalkowski з питань європейського екологічного права

Представник Університету Казимира Великого (м. Бидгощ, Польща) dr. Tomasz Bojar-Fijalkowski провів зі студентами КНТЕУ лекційне заняття з питань європейського екологічного права (“On the ideas shaping EU Environmental Law”). Протягом заняття було розглянуто генезис, сучасний стан і перспективи розвитку екологічного права ЄС та його окремих інститутів. Особливу увагу приділено теоретичним, правовим та практичним аспектам функціонування інституту екологічної юстиції. На основі аналізу сучасної європейської практики розкрито значення принципу сталого розвитку в розбудові екологічного законодавства ЄС.

Зустріч з іноземним правником відбулася з ініціативи кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) з нагоди Дня юриста.

2078
остання редакція 16.10.2019