logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

III Міжнародна науково-практична конференція «Стратегічний потенціал державного та територіального розвитку»

Загальна інформація

Доктор наук з державного управління, професор кафедри публічного управління та адміністрування Орлова Наталія Сергіївна 9-10 жовтня 2019 року взяла участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «Стратегічний потенціал державного та територіального розвитку», м. Маріуполь.

Спікерами та запрошеними гостями були Ткаченко Лілія – заступник міської голови м. Маріуполь з питань діяльності виконавчих органів міської ради, Георгіос Тассіопулос – Генеральний консул Грецької Республіки в Маріуполі, Румен Стефанов – монітор ОБСЄ, Спеціальна моніторингова місія в Україні, Горохова Людмила – директор Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Кендюхов Олександр – президент Асоціації сприяння глобалізації освіти та науки SPACETIME (м. Київ).

На конференції учасниками було обговорено напрями реалізації цілей сталого розвитку в різних сферах та галузях економіки та нові механізми публічного управління щодо реалізації державної політики в містах та територіальних громадах. На секціях у виступах було висвітлено актуальні питання щодо правового забезпечення державного та територіального розвитку, європейської та євроантлантичної інтеграції як стратегічного вектора геополітичного розвитку України, особливостей та перспектив розвитку сучасного менеджменту та бізнес-середовища.

10.10.2019
43220
1478
остання редакція 17.10.2019
Vega