logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Лекція видатного ювеліра Дрокіна Станіслава Анатолійовича: «Сучасне авторське ювелірне мистецтво»

Загальна інформація

На кафедрі товарознавства та митної справи Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) відбулася відкрита лекція відомого ювеліра, гемолога, дизайнера, засновника ювелірного бренду «Jewellery atelier of Stanislav Drokin» Дрокіна Станіслава Анатолійовича: «Сучасне авторське ювелірне мистецтво». Захід відбувся 16 жовтня 2019 року для студентів факультету торгівлі та маркетингу.

Дрокін С. А. є переможцем багатьох міжнародних конкурсів, серед яких International Pearl Design Competition, Emerging Designer Competition, Baselworld Design Competition.

Лектор розповів про напрями ювелірного мистецтва, функції ювелірних прикрас,  зокрема інноваційні. Зосередив свою увагу на двох напрямках арт та дизайн, у яких працює сьогодні. Арт – це пошук форм, емоцій, фактур. Прикраси, які спочатку створюються за допомогою воску, а потім відливаються в металі та обробляються вручну. Дизайн – це дань моді, трендам, сучасним течіям, що базуються на сучасних технологіях та ручній праці. З кожного напрямку було продемонстровано зразки авторських ювелірних прикрас. Студенти та викладачі отримали цінну інформацію щодо матеріалів, особливостей технології виробництва та експертизи авторських прикрас.

Лекція викликала значний інтерес серед студентів, які наприкінці лекції поставили багато запитань щодо подальших планів ювеліра та використання 3D технологій у його роботах.

16.10.2019
42265
1854
остання редакція 21.10.2019
42265