logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Третій щорічний круглий стіл студентів: «Реформи законодавства в умовах євроінтеграції»

Загальна інформація

Кафедра міжнародного приватного, комерційного та цивільного права факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) провела третій щорічний студентський круглий стіл «Реформи законодавства в умовах євроінтеграції». Захід відбувся 15 жовтня 2019 року та був присвячений узагальненню наслідків проведених реформ законодавства в умовах євроінтеграції, висвітленню позитивних та негативних аспектів проведення реформ законодавства в умовах євроінтеграції, систематизації вітчизняного та зарубіжного досвіду в подоланні економіко-правових суперечностей розвитку галузей економіки, що були реформовані.

Загальне керівництво в організації проведення круглого столу здійснювалось завідувачем кафедри Н. А. Мазаракі та доцентом кафедри  Л. Л. Нескородженою.

Учасники круглого столу представили наукові доповіді, зокрема, було розкрито питання електронної комерції, електронного правосуддя, правового регулювання штучного інтелекту, проведення судових засідань у режимі відеоконференції, адвокатської монополії, впливу судової практики на порядок ведення господарської діяльності.

Усі взяли активну участь в обговоренні наукових доповідей. За результатами дискусії були нагороджені грамотами як кращі доповідачі Рибаков О. Д., Темник Х. Я., Чумаченко А. Є. та Ковтун Т. К.

15.10.2019
42265
1629
остання редакція 21.10.2019
Vega