logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Дуальна освіта як окремий напрям співпраці КНТЕУ та Антимонопольного комітету України

Загальна інформація

Цього року студентам-магістрам освітньої програми "Управління у сфері економічної конкуренції", які є вихованцями кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету, випала нагода отримати практичний досвід із фахової спеціальності безпосередньо під час освітнього процесу.

Майбутні спеціалісти у сфері захисту економічної конкуренції були залучені до дуального формату навчання, який поєднав стандартні методи освіти та практичну роботу. Заняття відбулися в Київському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України, а їх викладачем і наставником був голова територіального відділення - Хмельницький О.М. Протягом навчання студенти змогли отримати відповіді на свої запитання стосовно роботи Антимонопольного комітету, ознайомитися ближче зі специфікою конкурентного права, та, що важливо, спробувати себе як співробітники Комітету, розглядаючи та аналізуючи кейси.

Ще одним приємним бонусом для студентів була нагода отримати консультації керівників профільних департаментів. Питання, які найбільше цікавили майбутніх фахівців, стосувалися особливостей концентраційних процесів в Україні, взаємодії Антимонопольного комітету України із засобами масової інформації, доведення видів правопорушення, що стосуються комерційної таємниці та процедури оскаржень публічних закупівель.

Такий нестандартний підхід до освітнього процесу дав змогу студентам ознайомитися з майбутньою професією, отримати рекомендації кваліфікованих фахівців і застосувати на практиці свої знання та навички.

17.10.2019
43220
1939
остання редакція 25.10.2019
42265