Делегація КНТЕУ на міжнародній конференції у Польщі

Вже 20 років існують дружні, професійні зв’язки нашого Університету з Краківським економічним Університетом – одним з лідерів європейської освіти.

Протягом 15-18 жовтня відбулася традиційна чергова міжнародна конференція «Restructuring Management Innovativeness and Competitiveness in the Face of Changes» у місті Криниця-Здруй, яка була організована саме цим університетом. Учасниками конференції стали більш ніж 140 науковців із Європи, насамперед з Польщі. Іноземні учасники були представлені вченими з Італії, Сербії, а також декількох університетів України. Серед них, безумовно, партнер Краківського економічного університету - Київський національний торговельно-економічний університет.

Нашими науковцями були представлені дві доповіді, а саме А. Мазаракі, Г. Дугінець «Global value chains and the international migration among women» та Н. Мазаракі «Amicable disputer esolution mechanisms as aparadigm of efficiency in management», які жваво обговорювалися учасниками пленарних засідань.

Водночас, користуючись нагодою, ректор університету Анатолій Мазаракі мав перемовини з проректором та деканами провідних факультетів Краківського економічного університету, з якими маємо академічні зв’язки. Йшлося, зокрема, про започаткування нової програми академічної мобільності в рамках європейського фінансування, а також можливості розробки нової вагомої багаторічної програми в рамках К2 Єразмус+.

Зустрічі з польськими вченими, а також з представниками університетів інших країн дозволили нашим науковцям обмінятися думками щодо подальшого розвитку економічної науки в умовах трансформації світогосподарської системи в ХХІ столітті.

19.10.2019
остання редакція 22.10.2019