logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Співпраця з Федерацією «Обміни Франція – Україна»: студенти КНТЕУ пройдуть практику влітку у Франції

Загальна інформація

У рамках угоди про співробітництво між Київським національним торговельно-економічним університетом та Федерацією «Обміни Франція – Україна» (ФОФУ) з офіційним візитом 21 жовтня 2019 року КНТЕУ відвідала французька делегація у складі: Жака Форжерона, співпрезидента Федерації, та Крістіани Форжерон, відповідальної особи за практику студентів. Метою візиту було обговорення питань подальшої співпраці між КНТЕУ і ФОФУ, проведення консультацій і відбору студентів для проходження практики у Франції влітку 2020 р.

У рамках візиту відбулося підписання нового договору про міжнародне співробітництво між КНТЕУ та ФОФУ про подальше співробітництво. Представники французької делегації мали змістовну бесіду з ректором університету А. А. Мазаракі за участю проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків В. М. Сая та директора Центру європейської освіти Т. П. Дупляк, на якій було визначено напрями поглиблення співпраці як у рамках участі студентів КНТЕУ в програмах практики, так і щодо викладання спеціалізованих франкомовних програм з економіки в університеті викладачами-волонтерами з Франції навесні 2020 року.

Представники ФОФУ презентували умови проходження лінгвістичної та професійної практик. Також було вручено сертифікати студентам, які проходили практику у Франції поточного літа. Після презентації Ж. Форжерон та К. Форжерон провели тестування та співбесіди зі студентами КНТЕУ, які виявили бажання наступного літа пройти практику у Франції. За результатами співбесід з 11 кандидатів було відібрано 6 найкращих студентів.

21.10.2019
42265
3636
остання редакція 21.10.2019
Vega