Університетський турнір з інтелектуальної гри «Scrabble»

У Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся студентський інтелектуальний турнір з популярної настільної гри «Scrabble» за підтримки компанії виробника.

У турнірі взяли участь приблизно 150 студентів КНТЕУ, усі вони отримали яскраві емоції, приємні сюрпризи від організаторів та нові знайомства.

Гра проводилась 21 жовтня 2019 року і складалася з двох турів, за підсумками яких 3 переможці вийшли до фіналу, а 7 листопада боротимуться за головний приз конкуруючи зі студентами столичних ЗВО.

За підсумками гри призові місця розподілились таким чином:

• І місцеВороніна Анастасія Миколаївна, студентка ФТМ, 1 курс 2 група;
  • ІІ місцеАндрєєва Ніна Вадимівна, студентка ФТМ, 1 курс 1 група;
  • ІІІ місце –  Крутій Вячеслав Дмитрович, студент ФТМ, 4 курс 12 група.

Дякуємо усім, хто приєднався до цієї цікавої гри, та побажаємо нашим гравцям успіхів у змаганні за звання найсильнішого гравця у "Scrabble" серед студентів міста Києва!

остання редакція 24.10.2019