Інтерактивний брейн-ринг на тему «Урок Першої Світової Війни»

З ініціативи кафедри філософських та соціальних наук, а також наукового сектору ради студентського самоврядування ФОАІС 29 жовтня 2019 року студентами спеціальності «Соціологія» буде проведено брейн-ринг, який перевірить знання учасників та усіх присутніх заходу з історії.

Усі охочі запрошуються до смарт-бібліотеки на 14:00. Разом ми спробуємо осягнути золоте правило історії – «Її потрібно знати, щоб не дозволити повторитись»!

Запрошуються усі охочі!

остання редакція 23.10.2019