Оголошеннявсі

Лекція представників ДФС щодо захисту прав інтелектуальної власності на державному кордоні

З метою розширення змістовності та посилення практичної спрямованості освітніх програм Київського національного торговельно-економічного університету фахівці Державної фіскальної служби України 22 жовтня 2019 року провели відкриту лекцію «Сприяння захисту прав iнтелектуальної власностi пiд час перемiщення товарiв через митний кордон України».

Лекція Леоніда Миколайовича Муромцева, канд. техн. наук, начальника управління організації заходів нетарифного регулювання ЗЕД Департаменту організації митного контролю ДФС України, та Гащицького Олексія Анатолійовича, канд. екон. наук, заступника начальника управління організації заходів нетарифного регулювання ЗЕД, начальника відділу захисту прав інтелектуальної власності Департаменту організації митного контролю ДФС України, зібрала численну аудиторію студентів різних спеціальностей, зокрема спеціалізації «Митна справа».

Лектори висвітили порядок функціонування митного реєстру об’єктів права інтелектуальної власності, особливості призупинення митного оформлення товарів, що підозрюються в порушенні прав інтелектуальної власності, а також прокоментували новітні зміни в законодавстві України, зокрема, передбачені Законом України про внесення змін до Митного кодексу України щодо захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України.

остання редакція 23.10.2019
Vega