Воркшоп «Бізнес-розвідка та фінансовий аналіз компанії»

Компанія "YouControl" спільно з кафедрою обліку та оподаткування Київського національного торговельно-економічного університету 18 жовтня 2019 року провели воркшоп «Бізнес-розвідка та фінансовий аналіз компанії» для студентів спеціальності «Облік і оподаткування». Спікером виступила: Наталія Чорногуб, експертка з комплаєнсу, GR менеджер компанії "YouControl".

На реальних прикладах студенти дізналися, як визначати благонадійність контрагентів, виявляти шахраїв, аналізувати ділове середовище та працювати з відкритими даними.

Навчання відбулося на основі аналітичної системи "YouControl", що з 60 відкритих джерел формує досьє на кожну компанію України, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами.

Технологія "YouControl" дозволяє за 1 хвилину отримати актуальну на момент запиту інформацію про юридичну особу або ФОП.

Тези воркшопу:

• загальні принципи бізнес-розвідки,
  • фінансовий аналіз компанії,
  • перевірка роботодавця.

Студенти, аспіранти та викладачі кафедри обліку та оподаткування висловлюють щиру подяку компанії "YouControl" за співпрацю.

остання редакція 23.10.2019
Vega