logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Наукова конференція в Малій академії наук

Загальна інформація

Київський національний торговельно-економічний університет спільно з відділенням економіки Київської Малої академії наук, ліцеєм «Наукова зміна» провів 21 жовтня 2019 року в Київському ліцеї «Наукова зміна» наукову учнівську конференцію: «Забезпечення сталого економічного розвитку України: можливості та механізми», присвячену 120-річчю від дня народження лауреата Нобелівської премії з економіки Ф. фон Хайєка.

У конференції взяли участь учні та викладачі економіки ліцею «Наукова зміна», від університету – доцент кафедри економічної теорії та конкурентної політики В. Є. Поліванов, який був модератором даного наукового заходу. Відкриваючи конференцію, він проінформував присутніх про освітні, наукові можливості та здобутки університету, напрями співпраці між КНТЕУ і ліцеєм «Наукова зміна». Результатом даної співпраці стала участь упродовж останніх трьох років учнів ліцею у студентських науково-практичних конференціях КНТЕУ. Запросив учнів на дні відкритих дверей і дні гостинності університету.

За багаторічну плідну співпрацю з Київською Малою академією наук учнівської молоді, вагомий особистий внесок у справу розвитку і підтримки обдарованої учнівської молоді Поліванову В. Є. була вручена Подяка цього навчально-наукового заходу.

21.10.2019
43220
2000
остання редакція 23.10.2019
Vega