Підвищення кваліфікації працівників Апарату Верховної Ради України в ІВК КНТЕУ

Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ 23 жовтня 2019 року розпочав підвищення кваліфікації державних службовців – працівників першого року роботи в Апараті Верховної Ради України за професійною програмою підвищення кваліфікації в галузі знань «Публічне управління та адміністрування».

Відкривали навчання Боднар Петро Олегович, перший заступник керівника Апарату Верховної Ради України – керуючий справами, та Максим’як Віталій Євгенович, керівник Управління кадрів Апарату Верховної Ради України.

Бідюк Алла Миколаївна – директор Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ, розповіла про особливості освітнього процесу за професійною програмою та провела презентацію університету й інституту.

З лекцією «Європейська інтеграція України. Угода про асоціацію України з Європейським Союзом» виступила Дугінець Ганна Володимирівна – д.е.н., завідувач кафедри світової економіки Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ).

Працівники Управління кадрів провели тім-білдінг, на якому учасники познайомилися і висловили свої очікування від навчання.

Забезпечуватимуть висвітлення оновлених тем професійної програми провідні викладачі Київського національного торговельно-економічного університету, керівники структурних підрозділів Апарату Верховної Ради України, фахівці Національного агентства України з питань державної служби, Національної академії державного управління при Президентові України, інших закладів вищої освіти.

остання редакція 25.10.2019