Участь кафедри банківської справи в семінарі НБУ

Викладачі кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету д.е.н., проф. Шульга Н. П., к.е.н. Гербич Л. А., ст. викладач Нетребчук Л. О. протягом 17-18 жовтня 2019 року взяли участь у семінарі: «Практичні аспекти оцінки банківських ризиків», що проводився в Навчальному центрі Національного банку України.

На семінарі викладачі ознайомилися з сучасними тенденціями розвитку банківської системи України та основними нововведеннями щодо формування капіталу на покриття кредитних та операційних ризиків, стрес-тестування банків, аналізу ліквідності.

Після закінчення семінару викладачі відвідали Банкнотно-монетний двір Національного банку України.

остання редакція 24.10.2019
Vega