logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Форум організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу»

Загальна інформація

Cтуденти 2 та 4 курсу спеціальності «Публічне управління та адміністрування» 17 жовтня 2019 року мали змогу долучитися до Форуму організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу», який пройшов під гаслом «Розвиток співпраці між організаціями громадянського суспільства та місцевої влади».

У дружній невимушеній атмосфері представники громадських організацій Деснянського району міста Києва обмінювалися досвідом, шукали шляхи більш тісної та дієвої взаємодії з міською владою у вирішенні проблем та наданні соціальних послуг вразливим категоріям населення.

Під час форуму в.о. голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Снопков, директор Департаменту суспільних комунікацій Київської міської державної адміністрації Роман Лелюк та голова районної громадської ради Артур Аракелян розповіли присутнім про ініціативи, які проводяться в районі, та поділилися успішними практиками «Влада + громада = Діалог».

Cтуденти Київського національного торговельно-економічного університету, завідувач кафедри публічного управління та адміністрування Новікова Наталія Леонідівна, а також доценти кафедри Головня Юлія Ігорівна та Мірко Наталія Вікторівна мали змогу взяти участь у тренінгу-дискусії «Розвиток співпраці для ефективного надання соціальних послуг вразливим категоріям населення», на якому було порушено основні соціальні проблеми та запропоновано шляхи їх подолання.

17.10.2019
43220
1912
остання редакція 28.10.2019
Vega