У Київському національному торговельно-економічному університеті 24 жовтня 2019 року проходила І Всеукраїнська науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування на сучасному етапі державотворення».

Співорганізаторами виступили:

• Національне агентство України з питань державної служби,
  • Державне агентство з питань електронного урядування України,
  • Національна служба здоров'я України.

У роботі конференції взяли участь 82 учасники з 29 закладів вищої освіти, представники органів державної влади та органів місцевого самоврядування України, серед яких:

1.  Національне агентство України з питань державної служби;
  2. Державне агентство з питань електронного урядування України (Міністерство цифрової трансформації);
  3. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;
  4. Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській обласній державній адміністрації.

Конференцію відкрив доктор економічних наук, професор, ректор Київського національного торговельно-економічного університету Анатолій Антонович Мазаракі, який привітав учасників і зазначив, що здійснення в Україні структурних реформ державного управління, реалізація концепції цифрової економіки в публічному управлінні, визначення механізмів прийняття та реалізації ефективних управлінських рішень на державному, регіональному та місцевому рівнях вимагає високого рівня професійної компетентності та професійного розвитку державних службовців і посадовців органів місцевого самоврядування.

У пленарних засіданнях брали участь:

Алюшина Наталія, к.пед.н., доцент, директор Генерального департаменту з питань управління персоналом на державній службі, Національне агентство України з питань державної служби;

Слінчак Світлана, заступник начальника відділу професіоналізації сфери публічних закупівель департаменту регулювання публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України;

Лукін Сергій, директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській облдержадміністрації;

Зозуля Валентина, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності й етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації Баришівської районної ради Київської області;

Гординя Наталія, к. психол. н., заступник директора центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій при Київській обласній державній адміністрації.

Результати обговорення свідчили про те, що запропоноване коло питань, пов'язаних з публічним управлінням для забезпечення сталого розвитку України, концепцією цифрової економіки та суспільства у публічному управлінні, місцевим самоврядуванням у реалізації реформи децентралізації, підготовкою фахівців у сфері публічного управління та адміністрування є доволі широким полем досліджень, що потребує подальшого всебічного й поглибленого вивчення та детального опрацювання.

Щиро дякуємо партнерам та учасникам заходу!

остання редакція 28.10.2019
Vega