University Library: innovation. Семінар для керівників бібліотек закладів вищої освіти м. Києва

Бібліотека Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ) провела семінар для керівників бібліотек закладів вищої освіти м. Києва "University Library: innovation".

На зустрічі, що відбулася 25 жовтня 2019 року, обговорювались нагальні питання сьогодення, а саме: створення позитивного іміджу сучасної університетської бібліотеки, впровадження інноваційних технологій та пошук нових форм і методів організації обслуговування користувачів.

Після робочого засідання учасники семінару відвідали нові локації бібліотеки КНТЕУ: smart-бібліотеку, зал bibliometrics, cybersport zone, VR-студію, зал нових надходжень літератури. Гості високо оцінили низку перетворень, які провела бібліотека КНТЕУ для впровадження новітніх цифрових технологій в обслуговування користувачів.

Такі зустрічі гарна нагода поділитися досвідом та сприяють покращенню співпраці між бібліотеками закладів вищої освіти.

остання редакція 28.10.2019
Vega