Викладачі КНТЕУ - чемпіони України з гандболу серед ветеранських команд

У спортивному комплексі Броварського вищого училища фізичної культури (БВУФК) відбувся lX чемпіонат України по гандболу серед ветеранських команд.

У змаганнях, що відбувалися протягом 19-20 жовтня 2019 року загалом брали участь 8 команд з різних міст України: Києва, Одеси, Сум, Кривого Рогу, Вінниці, Конотопа, Харкова та Броварів.

Перше місце посіла команда Броварів, у складі якої виступали викладачі кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету М'ясоєденков Костянтин Олегович, Пивоваров Андрій Анатолійович, Бражник Вадим Миколайович. Бажаємо здоров’я та успіхів нашим чемпіонам!

19.10.2019
остання редакція 28.10.2019