Лекція від гуру банківської справи з Cітібанку Пелих Наталії: «Моя історія кар’єри та п’ять правил для успішної кар’єри»

У рамках проєкту «Майстерня професійного зростання» з ініціативи Центру розвитку кар’єри в КНТЕУ стартував цикл лекцій від стейкголдерів, гуру банківської справи з Cітібанку.

Лекцію «Моя історія кар’єри та п’ять правил для успішної кар’єри» 29 жовтня 2019 року провела Пелих Наталія, керівник SCOO та TTSCO. Спікер розповіла історію розвитку своєї кар’єри, яка розпочалась ще в студентські роки. Вона зупинилась на характеристиці відділів, у яких працювала, описала труднощі з якими стикалась під час роботи та поділилась особистими лайфхаками.

Ось кілька цінних порад, що отримали студенти факультету фінансів та банківської справи від фахівця з досвідом:

• обирайте компанію, яка близька вам за цінностями;
  • шукайте оточення, яке має ідеї та прагне розвиватись;
  • прислухайтесь до порад менторів;
  • будьте дієвими, не стомлюйтесь шукати шляхи вирішення складних завдань і ситуацій;
  • постійно розвивайте й удосконалюйте свої скіли.

Лектор акцентувала важливість і необхідність постійно навчатися та поглиблювати свої знання і досвід в обраній спеціалізації. Запросила скористатись програмою стажування та отримати практичний досвід у банку, що підвищить фаховість студентів та дозволить бути затребуваними на ринку праці.

остання редакція 06.11.2019