У КНТЕУ стартувала ліга з гри «Що? Де? Коли?»

Інтелектуальна діяльність займає важливе місце у житті Київського національного торговельно-економічного університету. Протягом навчального року проходить відбуваються турніри різного формату, такі як «Що? Де? Коли?», «Своя гра», «Брейн ринг», різноманітні квести і вікторини. Рівень обізнаності і кругозір наших студентів щоразу вражає!

Тож з цього року, інтелектуальні змагання, які перш за все асоціюються із вмінням мислити логічно, швидко та злагоджено в команді (мова вочевидь іде за «Що? Де? Коли?, який адаптовано в студентську атмосферу увійшов під скороченою назвою «ЩДК») набувають кардинально нових обсягів у своїм масштабах та розвитку.

Зокрема, передбачається турнір, в якому факультети між собою виявлять найкмітливішого в тому самому «студентському ЩДК». Саме він і стартував 22 жовтня 2019 року. У цьому змаганні взяли участь 12 команд з 6 факультетів.

Учасники випробовували свої знання у різних галузях. Вони з усіх сил прагнули заробити перші бали для власного факультету.

У результаті напруженого змагання визначилися переможці:

• ІІІ місце – «Пока не придумали» (ФТМ)
  • ІІ місце – «Пилип» (ФРГТБ)
  • І місце – «Станція ФЕМП 1» (ФЕМП)

Вітаємо з успішним початком!

Наступні ігри відбудуться зовсім скоро! Слідкуйте за анонсами, пам’ятайте про нетворкінг!

остання редакція 30.10.2019