Лекція директора Департаменту з питань фінансового та економічного розвитку Секретаріату КМУ

Директор Департаменту з питань фінансового та економічного розвитку Секретаріату Кабінету Міністрів України, кандидат економічних наук, заслужений економіст України Ящук Валентина Віталіївна 30 жовтня 2019 року провела відкриту лекцію «Бюджетний механізм економічного розвитку країни» для студентів ФФБС 4 курсу денної форми навчання освітнього ступеня бакалавр спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» спеціалізації «Державні фінанси».

Під час лекції було обговорено низку актуальних питань ефективного використання бюджетних коштів, стратегії розвитку бюджетної системи.

Лекція викликала інтерес у слухачів, аудиторія обговорювала питання, які цікавлять майбутніх фахівців з державних фінансів.

остання редакція 31.10.2019
Vega